Aşk Kuponları kitabı cinsel yaşamını renklendirebilmek isteyenler için çok etkili bir seçenek! Cinsel yaşama oyun katarak tutku ve şehveti artırmanıza destek oluyor.  Seksin haftalık olarak yapılması gereken sıradan bir aktivite haline dönüşmesine izin vermeyip, Aşk Kuponları’nın gücünden faydalanabilirsiniz! Oyun çok basit! 25 sayfalık bu kitap içerisinde 60 adet aşk kuponu bulunuyor. Kuponların çıktısını alıyor ve birgün partneriniz birgün siz birer kupon çekerek çektiğiniz kupon üzerinde yazan tavsiyeyi uyguluyorsunuz.

Teknik Notlar

  • Aşk Kuponları kitabı basılı yayın değildir. A4 ebadında 25 sayfadan oluşan, toplam 60 kupon barındıran Pdf biçimli bir e-kitaptır. Bilgisayarda, cep telefonunda ya da pdf açabilme özelliği olan e-book reader cihazda kolaylıkla açılır. Eskimez, yırtılmaz, kaybolmaz!
  • Kitap içeriği “E-Kitap Dünyası Ar-Ge” & “Mojo Akademi” yazar grubu tarafından oluşturulmuştur.

Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona tıklayarak çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının %100 güvenli ödeme sayfasına geçilir. O sayfada doldurulması gereken ufak bilgi kutucukları bulunmaktadır. Kutulardan birinde e-mail adresiniz istenir. Ödemenizin Odaklı Pazar hesabına geçmesinin hemen ardından, belirttiğiniz e-mail adresinize kitabın indirme linki gönderilir. O link üzerine tıklayarak kitabınızı hemen indirebilirsiniz. Bu kadar basit!

Size gönderilen maili birgün yanlışlıkla silseniz bile bizlere bir mail atarak “kitap indirme linkinizin” tarafınıza tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz. Hem de ömür boyu!

Aşk Rehberi Serisi