Erken Boşalmak Tercihtir kitabı, erken boşalma sorunu olan erkeklerin bu dertten nasıl kurtulabileceklerini anlatıyor. Okuyucuya aktardığı özel egzersizlerle bu dertten kurtulmanın doğal yollarını deşifre ediyor.

Erkeğin erken boşalması hem kadın için hem de erkeğin kendisi için çok ciddi bir sorundur! Her seferinde yarım bırakılan kadın için bu durum, kısa süre sonra çekilmez hale gelmekte! Erkek içinse cinsel hazzı gerektiği kadar sürdürememek ve kadınını tatmin edememek çok ciddi psikolojik problemlere sebep olabilmekte. Çiftler arasında ciddi çatırdamalara sebep olan bu dertten kurtulmak isteyen erkekler bu kitapta aktarılan özel egzersizleri nasıl uygulayacaklarını kolaylıkla keşfedebilirler.

Teknik Notlar

  • Erken Boşalmak Tercihtir kitabı basılı yayın değildir. A4 ebadında 50 sayfadan oluşan Pdf biçimli bir e-kitaptır. Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ya da pdf açabilme özelliği olan e-book reader cihazınızda kolaylıkla okuyabilirsiniz. Eskimez, yırtılmaz, kaybolmaz!

Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona tıklayarak Erken Boşalmak Tercihtir kitabın tanıtım sayfasına yönlenirsiniz. Detaylı bilgileri okuduktan sonra alt kısımlarda Satın almak için Tıkla! resimi var. Tıkladığınızda Odaklı Pazar markasının %100 güvenli ödeme sayfasına geçilir. O sayfada doldurulması gereken ufak bilgi kutucukları bulunmaktadır. Kutulardan birinde e-mail adresiniz istenir. Ödemenizin Odaklı Pazar hesabına geçmesinin hemen ardından, belirttiğiniz e-mail adresinize kitabın indirme linki gönderilir. O link üzerine tıklayarak kitabınızı hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bu kadar basit!

Size gönderilen maili birgün yanlışlıkla silseniz bile info@odaklipazar.com adresine mail atarak “kitap indirme linkinizin” tarafınıza tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz. Hem de ömür boyu!

 

Aşk Rehberi Serisi