Hoşlandığın erkeği elde etmek için neler yapman gerektiğini, işe yarar taktikleri sıraladık. Bu önerilerle hoşlandığın erkeği elde edebilir onu kazanabilirsin.

Aşk… Duyguların en güzeli, en yücesi… İnsanın katışıksız saf ve temiz hali. Masumiyetin ve erdemlerin birleştiği nokta. Belki de dünyada uğruna yaşamak ve ölmek için tek gerçek. Kuşkusuz ekmek kadar, su kadar, belki onlardan da daha büyük bir ihtiyaç. Hal böyleyken, hoşlandığın bir erkek var ve sen de onun aşkını kazanmak için neler yapman gerektiğine dair arayıştaysan hoşlandığın erkeği elde etmek konulu bu yazı senin aşk rehberin olabilir.

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmek Özel Taktiklerle Çok Kolay!

Elbette her kadın tıpkı senin gibi hoşlandığın erkeği elde etmek ister. Yıllar geçtikte üzerimizden, dem aldıkça bizler hayattan, geriye gardropta, askıda eskiyen elbiseler değil, yüreğimizin derinliklerinde sandık lekesi ile bezenen sevgilerimiz, aşklarımız da kalır. Hangi kadın, kaç yaşında olursa olsun, bu duyguları yaşamaz. Sevmek kadının da hakkıdır. Ama her nedense ataerkil toplumlarda, erkeklerin kurduğu düzende, kadının bir erkeği arzulaması ayıptır. Sanki kadın sevemezmiş gibi, sanki kadın ilk adımı atamazmış gibi düşünülür. Ne yazık! Kadın da sever, kadın da hoşlandığı, sevdiği erkeği elde etmek ister. Ama öğretilen çaresizlik, ezberletilen edilgenlik ve dayatılan bozuk düzen, kadını hoşlandığı erkeği elde etmek gayesinden uzak tutar.  Kızlar davranın! Harekete geçin! Hem tabulardan kurtulum hem özel taktiklerin gücünden faydalanın!

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmek için Neler Yapmalısın?

Hoşlandığın erkeği elde etmek için sarf edeceğin çaba hayatını değiştirebilir. Beğendiğin erkek senin geleceğinde çok önemli bir yere de sahip olabilir. Aşık olduğun erkek için ya da sevdiğin erkek için bir şeyler yapmak zorundasın. Çünkü bu yolda hiç beklenmedik sonuçlar da alabilirsin.

Mesela? Kadınlar gibi erkekler de elde edilmeyi sever. Elbette erkekler gel de beni elde et demezler ama bu yolda doğru adımlar atan kadınlara karşı konulmaz bir çekim duyarlar.

Onu İyi Tanı

Hoşlandığın erkeği elde etmek için öncelikle onu iyi tanımalısın. Bu nedenle onun hakkında bilgi edinmelisin. Onun psikolojisini, düşüncelerini az ya da çok bilmenin sana faydası olur. Bir erkekle iletişim kurabilmek için, ona yaklaşabilmek için buna ihtiyacın var. Kişilerin kullandığı dil onların kimliğindir. Onun nazik mi, kaba mı, uçarı mı, ciddi mi olduğunu, onunla ne şekilde samimiyet kurabileceğini onu gözlemleyerek çözmelisin.

İçten Ol ve Onu Dinle

Her durumda hoşlandığın erkek kendisi ile aynı dili, sözleri, kelimeleri samimiyetle paylaşan bir kadın görmezden gelemez. Böylece hem seni fark eder hem de kendisinin sana olan bakış açısı biçimlendirmeye başlar. Eğer hoşlandığın erkeği elde etmek istiyorsan, onu dinleyeceksin. Erkekler hem anlatmayı hem de dinlenilmeyi çok severler. Önemli olan ne anlattıkları değildir, bu anlatım sayesinde sizinle paylaşımda olmalarıdır. İster iş veya okul isterse eski sevgili veya spor konusunda konuşsun, sizinle konuşarak iletişim kurması ve bir paylaşımı başlatması sizin için iyidir.

Doğru İletişim Yöntemlerini Kullan

Bir kadın hoşlandığı erkeği elde etmek istiyorsa, her şeyden önce onunla iletişiminde doğru bir yöntem benimsemek zorundadır. Ses tonunuzdan seçtiğiniz sözcüklere kadar, onun ses tonundan onun seçtiği sözcüklere kadar uyumlu olmasına özen gösterin. Şayet erkek az konuşuyorsa ve alçak ses tonuyla konuşuyorsa, siz de buna uyun. Sadece bununla bitmiyor, kadın sözcükleri ve cümleleri olumlu kurmalıdır. Örnek vermek gerekirse, ‘kötü’ demek yerine, ‘iyi değil’ demeyi tercih etmelidir. Bunun etkin bir etkileşim yöntemi olduğunu unutmamak gerekir. Kadın asla erkeğin gözünde her dediğine itiraz eden, her söylediğinin aksini ispat etmeye çalışan ve hiçbir şeye ikna olmayan bir kimse olmamalıdır. Erkekler için vücut dili de çok önemlidir. Sakın bu önemli ayrıntıyı gözden kaçırma. Nasıl bir kadın erkeği gözlemlerse, erkek de kadını gözlemler.

Kırmızı Çizgilere Dikkat Et

Her erkeğin kendisine göre kırmızı çizgileri vardır. Bunları kısa sürede tespit edebilirsin. Senin hoşlandığın erkeği elde etmek için ona vermen gereken mesaj şudur; ‘Senin kırmızı çizgilerine ciddiyetle saygı duyuyorum ve onları samimiyetle paylaşıyorum’.  Bu mesajı aşık olduğun veya sevdiğin erkeğe davranışlarınla vermelisin.

Parfümün Büyülü Dünyasını Kullan

Hoşlandığın erkeği elde etmek istediğinde parfüm gibi bir silaha sahip olduğunu aklından çıkarma. Erkekler kokulara karşı çok hassastır. Kadının kimliği kadının kokusudur. Elbette hangi parfümü tercih edeceğin sana kalmış. Ama şurası çok önemli, senin parfümünü merak etmeli, öğrenmeli ve kokunu duymadığında özlemeli.

Hoşlandığın Erkeği Elde etmek İçin Neler Yapmamalısın?

Hoşlandığın erkeği elde etmek için yapman gerekenler kadar yapmaman gerekenler de mühim. Onun aklına girmeye, onu tavlamaya çalışırken, asla yapmaman gereken şeyler var. Eğer dikkatli olmazsan bir çuval inciri berbat edebilirsin. Sakın ama sakın ona kendini beğendirmek isterken asla yapmaman gereken şeyleri yapma.

  • Karşındaki erkeğe ondan hoşlandığını ve onu beğendiğini hissetmeye çalışırken, ona özgüven sahibi olduğunu göstermeye çalışırken, kendine olan sevgini ve saygını ifade ederken ölçüyü kaçırmamalısın.
  • Bir erkeğe vermeye çalıştığın mesajları asla “patron kim” oyununa çevirmemelisin. Ne patron olmayı ne de onu patron yapmayı vaat etmelisin. Makul ölçülerde serbest davranmayı ve onu da yine makul çerçevede serbest bırakmayı unutmamalısın. Asla sorularla bunaltma, asla baskı altına almaya çalışma.
  • Kadın hoşlandığı erkeği elde etmek isterken bazen kendi olduğundan farklı biriymiş gibi davranır. Bu büyük bir hatadır. Asla yapmamak lazım. Erkeğin size güven duymasını zorlaştırır. Zaten sizi olduğunuzdan farklı biri zannederek hayatına alırsa, bu sizin için sadece üzüntü olacak demektir. Çünkü bütün ilişkiniz boyunca rol yapmak ve onu kandırmaya çalışmak zorunda kalırsınız. Örneğin, seksi olmaya çalışmayın. Emin olun seksisiniz. Çekiciliğin filmlerden, romanlardan ezberlenen klişe kıyafetlerle ve makyajlarla bir ilgisi yok. Kadının cinsel bakımdan en çekici olacağı yeri aklıdır ve bu onun gözlerinden görülür. Gereksiz roller üstlenmeyin, yanlış rol modellerle hareket etmeyin.
  • Elbette istisnaları vardır, ama erkekler argo konuşan kadınları genelde beğenmezler. Kendileri argo konuşsalar bile, bir kadının aynı davranışa sahip olmasından memnun olmazlar. Benzer bir durum alkol için de geçerlidir. Adam içiyor diye, siz de yıkılana kadar içmeyin.
  • Hoşlandığın erkeği elde etmek isterken onu elden kaçırmamak için bir şey daha var. Arkadaş tavsiyelerine uymamak! Arkadaşların senin iyiliğini isteyebilir, bunun için sana tavsiyelerde bulunabilir ama birden çok kafadan çıkan fikir bir kişi tarafından uygulandığında tuhaf görünen ve tutarsız görünen durumlar ortaya çıkabilir.

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmek için Daha Fazlası mı Lazım?

Erkekler gibi kadınlar da beğenilerini ifade etmekte zorluk çekerler. Ayrıca hiçbir zaman standart bir reçete de söz konusu olamaz. O nedenle doğru kaynaktan beslenmek ve yararlanmak çok önemlidir.

Bir erkeğe kendini doğru anlatmak öğrenebilecek bir şeydir. Her erkeği tavlamak için veya kendini hissettirmek için her zaman yapılabilecek bir şeyler vardır. Öğrenmek için daima okumak ve araştırmak gerekir. Bu konuda faydalanabileceğin çeşitli kaynaklar var. En kapsamlı ve en iyi sonucu aldıracak olanı aşağıda paylaşmış olalım.

“Hoşlandığın erkeği elde etmek” için burada okuduklarından daha fazlası lazımsa aşağıdaki görsele tıklayarak Onu Elde Et isimli pdf kitabı okuyabilir ve bir erkeği nasıl elde edeceğine dair çok ilginç, işe yarar taktikleri öğrenebilirsin.

onu elde et kitabı oku