Aşk Rehberi serisinin “ilk Gece” isimli kitabı, ilk gece nasıl olmalı neler yapılır merakında olanlar için tüm cevapları resimli ve yazılı anlatımla barındıran bir kitap. Gerdek gecesi yapılması gerekenler adım adım aktarılıyor. Evlilikte ilk gece yapılması gerekenler toplam 4 bölümde 20 konu başlığında tüm detaylarıyla veriliyor. Evliliğin ilk gecesi yaşananlar, olması gereken doğrular, yapılmaması gereken yanlışlar…vs. hepsi bu kitapta!

  • ilk Geceye Hazırlık (Psikolojik, Fiziksel, Mekânsal ve Giyim Hazırlıklarının tüm detayları, ilk gece korkusunu yenmenizi sağlayacak bilgiler)
  • Cinsel Münasebetler ( Öpüşme teknikleri, Ön sevişmede yapılması gerekenler, Oral seks hakkında her şey, Handjob teknikleri, Seksi diyaloglar…vs.)
  • Evliliğin ilk gecesi nasıl ilişkiye girilir? (ilk gece pozisyonları, resimli ve yazılı anlatımlı 22 farklı pozisyon, orgazm hakkındaki tüm detaylar, kızlık zarı ve ilk gece kanaması hakkında bilinmesi gerekenler)

Teknik Notlar

  • ilk Gece kitabı basılı yayın değildir. A4 ebadında 50 sayfadan oluşan Pdf biçimli bir e-kitaptır. Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ya da pdf açabilme özelliği olan e-book reader cihazınızda kolaylıkla okuyabilirsiniz. Eskimez, yırtılmaz, kaybolmaz!
  • Kitap içeriği “E-Kitap Dünyası Ar-Ge” & “Mojo Akademi” yazar grubu tarafından oluşturulmuştur.

Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona tıklayarak çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının %100 güvenli ödeme sayfasına geçilir. O sayfada doldurulması gereken ufak bilgi kutucukları bulunmaktadır. Kutulardan birinde e-mail adresiniz istenir. Ödemenizin Odaklı Pazar hesabına geçmesinin hemen ardından, belirttiğiniz e-mail adresinize kitabın indirme linki gönderilir. O link üzerine tıklayarak kitabınızı hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bu kadar basit!

Size gönderilen maili birgün yanlışlıkla silseniz bile bizlere bir mail atarak “kitap indirme linkinizin” tarafınıza tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz. Hem de ömür boyu!

 

Aşk Rehberi Serisi