Seks Çeşitleri Giyim Oyuncak ve Aksesuarları kitabı cinsel yaşama bambaşka açıdan bakmanızı sağlayacak bir kitap! Cinsel zevk kültürü olarak ele alınan ilişki türlerini, dünya genelinde en yaygın olan 5 seks akımının felsefesini anlatıyor. Bu kitapla ayrıca;

  • Erkeklerin çok sevdiği baştan çıkarıcı en seksi giyim örneklerinin,
  • Seksi aksesuarların,
  • Cinsel yaşamınıza renk ve yüksek haz katacak seks oyuncaklarının resimli örnekleri ile yazılı anlatımlarını bulacaksınız.

Tüm bu bilgiler sonrasında, cinsel yaşama dair vizyonu geniş bir kadın olmanın yanı sıra erkeğinizi iliklerine kadar etkilemenin bazı yollarını da keşfetmiş olacaksınız.

Teknik Notlar

  • Seks Çeşitleri Giyim Oyuncak ve Aksesuarları kitabı basılı yayın değildir. A4 ebadında 30 sayfadan oluşan Pdf biçimli bir e-kitaptır. Bilgisayarınızda, cep telefonunuzda ya da pdf açabilme özelliği olan e-book reader cihazınızda kolaylıkla okuyabilirsiniz. Eskimez, yırtılmaz, kaybolmaz!
  • Kitap içeriği “E-Kitap Dünyası Ar-Ge” & “Mojo Akademi” yazar grubu tarafından oluşturulmuştur.

Nasıl İndirilir?

Aşağıdaki butona tıklayarak çözüm ortağımız Odaklı Pazar markasının %100 güvenli ödeme sayfasına geçilir. O sayfada doldurulması gereken ufak bilgi kutucukları bulunmaktadır. Kutulardan birinde e-mail adresiniz istenir. Ödemenizin Odaklı Pazar hesabına geçmesinin hemen ardından, belirttiğiniz e-mail adresinize kitabın indirme linki gönderilir. O link üzerine tıklayarak kitabınızı hemen okumaya başlayabilirsiniz. Bu kadar basit!

Size gönderilen maili birgün yanlışlıkla silseniz bile bizlere bir mail atarak “kitap indirme linkinizin” tarafınıza tekrar gönderilmesini talep edebilirsiniz. Hem de ömür boyu!

Aşk Rehberi Serisi